Vše pro Vaše čisté auto!

čisté auto

Kvalitní autochemie pro Vás vůz!

Před pěti lety jsme začali jako firma zabývajíce se čištěmín vozidel a čištění interiérů vozidel. Měli jsme možnost vyzkoušet mnoho čistících prostředků a nejlepších výsledků jsme nakonec dosáhli s výrobky společnosti Dynamax.  Naše firma proto začala prodávat autochemii na základě požadavků našich zákazníků, kterří nás oslovovali s čištěním vozidel, aby mohli dosahovat stejných výsledků při běžné údržbě vozidel tak, jako my při profesionálním čištění interiérů. Rozhodli jsme se tedy zákazníkům nabízet námi odzkoušené a výborně pracující výrobky firmy Dynamax. Tento významný výrobce maziv a autokosmetiky byl oceněn několika významnými oceněními.

Další výrobky, které Vám chceme přinést blíže jsou čistící prostředky od taktéž významného výrobce a tím je IBS Scherer, který je dodavatelem čistících prostředků pro průmysl a mycích stolů.

Na výrobky od výrobce IBS Scherer máme opět výbornou zpětnou vazbu od zákazníků, kteří výrobky odzkoušeli a ocenili výborné čistící schopnosti. Pro dosažení maximálních výsledků dodáváme i čistící stoly od tohoto výrobce.

ESHOP