Vše pro Vaše čisté auto!

mycí stulIBS Scherer

Účelové technické zařízení

Proč složitě, když to jde také jednoduše? IBS-technické zařízení má vše, co pro čištění malých dílů potřebujete. Osobně vyvinutý mycí stůl, patentované samonasávací speciální čerpadlo IBS, které nasává i hrubé částečky, IBS-průtokový štětec a speciální kapalina IBS v sudu. Toto základní vybavení najdete u firmy IBS Scherer ve všech velikostech a provedení. Také atypická výroba je – díky vlastní výrobě všech konstrukčních dílů – kdykoliv možná.

Přesvědčivé technické zařízení

Co navenek jednoduše vypadá, není ani v sudu žádné čarodejnictví. Když sešlápnete nožní spínač a špinavé součástky omývate průtokovým štětcem, stéká znečištěná čistící kapalina zpět do sudu, „špína“ se samostatně odděluje a usazuje se na dně sudu. Současně nasává hrdlo čerpadla, které je pouze do poloviny sudu, čistou čistící kapalinu. Je to praktické, k životnímu prostředí šetrné a kapalina funguje po dlouhou dobu.

Již přes 40 let vybavuje IBS Scherer – profesionál na čištění – dílny v údržbě a výrobě kompletním řešením pro čištění dílů od oleje a mastných nečistot, které je šetrné k životnímu prostředí.

Čistící kapalina zaměřená na budoucnost

IBS-speciální kapaliny se znamenitě hodí k odmašťování mastnot a olejů. Mají vynikající prostupné schopnosti, proniknou pod špínu a uvolňují dokonce i to nejhrubší znečištění absolutně bez problémů. Bez toho, aby se špinavé kovové součástky poškodily. Čistící kapaliny na bázi kmenových ropných destilátů se znamenitě hodí k čištění nečistot každého původu.

Kompletní servis

IBS-systémovým řešením se rozumí údržba zařízení, odběr kapaliny a předpisům odpovídající likvidace. To znamená: my Vám dodáme zařízení do domu, udržujeme ho pravidelně a podle potřeby u Vás vyměníme sud s kapalinou. Abyste mohli před, během a po použití říci: IBS Scherer je profesionální partner pro čištění, u kterého se bez problémů všechno daří.