Vše pro Vaše čisté auto!

Články

Doplnění informací o výrobcích IBS Scherer a Dynamax, shrnuté v krátkých článcích. Vyzdvihnutí předností použití výrobků. Články.

dynamaxAutokosmetika Dynamax Car care

Dynamax CAR CARE přichází na trh s novinkou, převratnou inovací originální láhve, jejímž výsledkem je pohodlné, 360 ° rozprašování a úplné vyčerpání tekutiny. Prekompresní mechanismus zajišťuje rovnoměrné rozprašování bez kapání obsahu produktu a ztráty tlaku v systému. Předností linie Dynamax CAR CARE je komplexní nabídka, jednoduchý výběr, vysoká účinnost a bezproblémová aplikace produktů pro motoristy i profesionály. Unikátní složení a vysoká kvalita autokosmetiky Dynamax CAR CARE jsou zárukou vysoké efektivity a prvotřídních výsledků, které očekává každý motorista.

Celý příspěvek

mycí stulIBS Scherer

Účelové technické zařízení

Proč složitě, když to jde také jednoduše? IBS-technické zařízení má vše, co pro čištění malých dílů potřebujete. Osobně vyvinutý mycí stůl, patentované samonasávací speciální čerpadlo IBS, které nasává i hrubé částečky, IBS-průtokový štětec a speciální kapalina IBS v sudu. Toto základní vybavení najdete u firmy IBS Scherer ve všech velikostech a provedení. Také atypická výroba je – díky vlastní výrobě všech konstrukčních dílů – kdykoliv možná.

Celý příspěvek